Blesk a Aha! přidávají nedělní tituly se sudoku

čtvrtek, 03. března 2016, 11:37 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství Czech News Center rozšířilo začátkem roku své portfolio o nedělní tituly pro volný čas – Nedělní  Blesk Sudoku a Nedělní Aha! Sudoku. Oba dva vycházejí s měsíční periodicitou.

Nedělní Blesk Sudoku o 128 stran vychází vždy na konci měsíce, k dostání je za cenu 39 korun. Kromě sudoku obsahuje i desítky vtipů různých žánrů, filmové hlášky a zábavný kvíz s vyhodnocením. Aktuálně je k dostání již druhé vydání, další mohou čtenáři očekávat 27. března.

Nedělní Blesk Sudoku
Nedělní Blesk Sudoku

Nedělní Aha! Sudoku nabízí 92 sudoku na 68 stranách za cenu 19,90 korun. Každý díl je propojen se světem krimi a obsahuje fotografie zločinů, které otřásly Českem. Čtenář má možnost seznámit se s rekordy světového i českého zločinu, nejlepšími hláškami ze soudních síní, detektivními kvízy a testy. V aktuálním čísle je portrét Olgy Hepnarové. Příští číslo vychází 13. března.

Nedělní AHA! Sudoku
Nedělní Aha! Sudoku

Sudoku je možné luštit ve třech úrovních obtížnosti. Každá kategorie je pro přehlednost barevně odlišena a ke všem nalezne luštitel na konci publikace správné výsledky.

-stk-