Český Livesport spouští kampaň natočenou v JAR

středa, 30. března 2016, 12:18 Aktuality, Reklama MediaGuru

Český Livesport, zabývající se rychlým sportovním zpravodajstvím, spouští novou reklamní kampaň. Její vlajkovou lodí jsou televizní spoty, které v minulých týdnech vznikaly v Jihoafrické republice.

Hlavním cílem kampaně je promo značek jednotlivých webů Livesportu a podpora návštěvnosti. V reklamním spotu zazní, že produkty Livesportu jsou pro sportovní fanoušky „očima ve světě sportu“. Nejrůznější sportovní klání očima Livesportu sleduje na webech v téměř 30 jazycích každý měsíc 60 milionů fanoušků z celého světa a mobilní aplikace zaznamenaly už přes 15 milionů stažení.

Reklamní_kampaň_Livesport

Nejvýznamnějšími komunikačními kanály v media mixu Livesportu jsou internet a televize. V České republice bude možné spoty zahlédnout například na ČT sport u MS v hokeji či u přenosů z fotbalového Eura, v evropském kontextu potom na Eurosportu 2 u Bundesligy či na Eurosportu 1 u tenisového Roland Garros. Komunikaci na internetu dominuje YouTube.

Za produkcí kampaně stála společnost Cinemania a producent Martin Kořínek. Režisérem a autorem základního konceptu byl Filip Racek, perfektní práci za kamerou předvedl Klaus Fuxjager. Postprodukci dirigoval v Magiclabu Michal Křeček a ruku k dílu přiložili také Beefbrothers. Hlavním partnerem v JAR byla produkční společnost Stillking, která výrazně pomohla mimo jiné s hereckým obsazením.

-mav-