E-mailing konference letos bude 28. dubna

pátek, 11. března 2016, 07:32 Aktuality, Internet & Mobil, Marketing MediaGuru

Ve čtvrtek 28. dubna se bude ve Františkánském klášteře na Praze 1 konat již čtvrtý ročník E-mailing konference, věnující se výhradně e-mailovým marketingovým kampaním.

„Pokud chcete proniknout do tajů vysokých Open Rate a Click Rate, odhalit význam tolik skloňovaných slov jako segmentace, personalizace či automatizace, nemůžete si tuto akci s přednáškami od uznávaných odborníků nechat ujít,“ říká Vladan Hejnic, ředitel společnosti VIVmail.cz, která konferenci pořádá.

Mezi potvrzenými prezentátory figuruje například Pavel Pola z Etnetera Activate s přednáškou o tom, zda se vyplácí e-mail marketing, Peter Orosz z Feedo.cz s e-mailovými šablonami, Robert Němec z RobertNemec.com, Vladimír Patzak z One Click Business Solutions, Jan Tichý z Medio Interactive či Petr Cikán z Acomware.

„Poptávka po e-mailingových kampaních a souvisejících informacích se v uplynulých 12 měsících výrazně zvýšila, proto jsme se rozhodli akci rozšířit tak, abychom ji pokryli a mohli reagovat na významné trendy poslední doby a podněty, které jsme získali od účastníků předchozích ročníků,“ dodává Vladan Hejnic s tím, že očekává 250 účastníků.

Více informací se můžete dozvědět zde: www.emailingkonference.cz.

-stk-