Lucerna Music Bar má nový styl od Studia Najbrt

pátek, 11. března 2016, 14:31 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pražský Lucerna Music Bar používá od března nové logo a nový vizuální styl. Jeho autorem je Studio Najbrt. Nové logo Lucerna Music Baru pracuje s původním symbolem lucerny. Její zjednodušení zároveň připomíná také mikrofon, což odkazuje na historii, kdy tehdejší Kabaret Lucerna vedl Karel Hašler.

„Zvažovali jsme samozřejmě různá řešení, ale nakonec se ukázalo, že bude nejlepší akcentovat jedinečnost tohoto místa i jeho energii,“ popisuje proces tvorby loga Aleš Najbrt. Vizuální styl pracuje s autorským písmem Fellix LMB a převážně černobílou barevností, která bude postupně doplňována dalšími barvami.

Lucerna Music Bar prošel v loňské jubilejní dvacáté sezóně mnoha změnami. Nového kabátu se dočkalo vysunovací kruhové pódium, jež bylo zrekonstruováno přesně podle prvorepublikové předlohy. Stavebními úpravami prošly bary, provedly se akustické úpravy prostoru a osvětlení pódia bylo doplněné o moderní výkonná světla. „Rozhodli jsme se interiér klubu přiblížit jeho původnímu stavu na konci 20. let. Vyšli jsme z několika málo prvků, které zůstaly v klubu zachované,“ přibližuje změny v klubu majitel Lucerna Music Baru Michal Filip a dodává: „Našemu záměru odpovídá také nové logo, které v sobě kombinuje symboly lucerny, prvorepublikového mikrofonu a unikátního kruhového pódia, které dává návštěvníkům šanci zažít vystoupení interpretů doslova na dosah ruky.“

Nové logo a vizuální styl Lucerna Music Bar

Lucerna_4 Lucerna_2 Lucenra_3 Lucerna_1

-mav-