Ředitelkou rádia Evropa 2 na Slovensku je Ďuricová

úterý, 29. března 2016, 09:32 Aktuality, Slovensko MediaGuru

Od 1. dubna se řízení slovenských aktivit skupiny Lagardere, do kterých patří i slovenská Europa 2, ujme nová generální ředitelka Tatiana Ďuricová. Ta přichází do Europy 2 ze společnosti Ringier Axel Springer Slovakia. Ve své nové pozici bude zodpovědná za strategii značky a celkové směřování tohoto mediálního domu. Dojde tak k dalšímu posunu slovenských aktivit směrem k samostatné pobočce v rámci skupiny Lagardere.

Tatiana Ďuricová se pohybuje v oblasti médií a marketingové komunikace již více než 10 let. Začínala jako BTL, event nebo brand manažer ve slovenských společnostech jako je ČSOB, Perex, atd.

V Lagardere Active bude zodpovědná za aktivity této skupiny na Slovensku, a to jak směřování stanice Europa 2, tak za tvorbu celkové multimediální strategie, rozvoj portfolia produktů a služeb, a v neposlední řadě za personální a finanční řízení úspěšného slovenského mediálního domu.

„Stanice Europa 2 vykazuje dlouhodobě stabilní výsledky poslechovosti nad hranicí 300 tisíc posluchačů včera, což jí řadí mezi 5 nejposlouchanějších slovenských rozhlasových stanic. Záměrem mezinárodní skupiny Lagardere je vytvořit na Slovensku samostatnou filiálku, stejně jako je tomu v jiných zemích, s cílem nadále rozvíjet brand Europa 2,“ říká Michel Fleischmann, prezident mediální skupiny Lagardere Active CR.

Z tohoto důvodu nově vzniká pozice country manažera neboli generální ředitelky, která bude s  managementem společnosti zodpovědná za směřování Europy 2 na Slovensku. „Jsem rád, že se podařilo domluvit na spolupráci s takovou mediální profesionálkou, jakou je Tatiana Ďuricová,“ dodává Fleischmann.

Tatiana Ďuricová, foto: Evropa 2
Tatiana Ďuricová, foto: Evropa 2

-mav-