Swimming Pool uvádí mediálku Swim Media

čtvrtek, 10. března 2016, 11:12 Aktuality, Internet & Mobil, Reklama MediaGuru

Agentura Swimming Pool na trh uvádí podznačku – mediální agenturu Swim Media –, která bude obstarávat mediální podporu v digitálním prostoru. V čele Swim Media stojí Tamás Földesi.

Vytvořením Swim Media chce Swimming Pool zaručit skutečné výsledky založené na interakci s reálnými lidmi a ne roboty generovaným klikáním. Vedle kombinace sociálních kanálů, ambassadorů, ePR  a AdWords bude Swim Media nabízet flexibilní model CPC a agenturní poplatek na principu success fee, který zahrnuje přípravu strategie, metody cílení a intuitivní reporting. Doporučovat bude cílení na specifický segment trhu, který bude vybírán na základě předchozího testování.

„Vytvořili jsme redakční tým, který sleduje online trendy a zpracovává jejich obsah v reálném čase. Pro značky tak tvoříme obsah, který je uživatelům srozumitelný a vysoce relevantní. Spuštění Swim Media je pro nás dalším logickým krokem v naší dlouhodobé snaze zbořit zeď mezi kreativní tvorbou obsahu a jeho mediální podporou,” říká Peter Vijgen, Chief Digital Officer agentury Swimming Pool.

-stk-