Tipsport přebírá BPA, agenturu českého hokeje

středa, 02. března 2016, 06:30 Aktuality, Marketing MediaGuru

Výhradní marketingový partner českého hokeje, agentura BPA sport marketing, mění majitele. Od 29. února 2016 se stala součástí skupiny Tipsport. „Naším zájmem je udržet ekonomickou stabilitu a profesionalitu agentury a ještě zvýšit úroveň marketingových služeb, které poskytuje českému hokeji,“ vysvětlil tuto akvizici Vratislav Randa, předseda představenstva Tipsport.

Společnost BPA sport marketing působí na českém reklamním trhu od roku 1993 a poskytuje komplexní služby v oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty, především hokejovými. V současnosti disponuje obchodními a marketingovými právy jak na českou hokejovou reprezentaci, tak na nejvyšší hokejovou soutěž Tipsport extraligu. Pořádá společenské akce jako Sportovec roku nebo Hokejista sezony. Také je provozovatelem webových portálů www.hokej.cz a www.nhl.cz.

„Kvůli finanční konsolidaci potřebovala BPA vstup silného partnera,“ uvedla Jana Obermajerová, předchozí majitelka a ředitelka společnosti, s tím, že v průběhu roku 2015 proběhla jednání s několika zájemci. „Jsem ráda, že jednání byla završena právě se skupinou Tipsport, neboť se jedná o silného a korektního partnera. Pojí nás dlouhodobá a úspěšná spolupráce a máme společný zájem na rozvoji českého hokeje jako prestižního a atraktivního produktu,“ dodala Obermajerová, jež povede BPA sport marketing i nadále jako ředitelka a předsedkyně představenstva.

Sázková kancelář Tipsport je v současnosti generálním sponzorem extraligy a oficiálním sponzorem české reprezentace.

-stk-