Jobs.cz uzpůsobuje reklamu času a místu

neděle, 17. dubna 2016, 09:21 Aktuality, Reklama MediaGuru

Pracovní portál Jobs.cz spouští novou kampaň, v níž stejně jako loni vybízí k zamýšlení se nad opravdovou pracovní spokojeností víceméně spokojených zaměstnanců a dodává, že právě teď je správný čas porozhlédnout se po práci, do které se chodí s radostí.

Kampaň bude k vidění v televizi, outdooru a na internetu. Celkem ji tvoří 21 verzí outdooru na 734 plochách v Praze, Brně a Ostravě, 28 časově, zájmově i obecně cílených variant on-line bannerů, 11 základních on-line videí doplněných o dalších osm remarkentigových kreativ a čtyři televizní spoty. Součástí kampaně bude i videoreklama na Instagramu a nestandardní formáty v RTB.

V neděli večer bude Jobs.cz v televizi a na internetu připomínat nedělní depresi před začínajícím pracovním týdnem, ve všední večer zase připomínku dítěte vyzvednutého ze školky jako poslední. On-line videa a bannery se zobrazují v definovaných časových úsecích tak, že kontextu času a lokality uživatele odpovídá co možná nejpatřičnější sdělení.

 

Pod kampaní je podepsána agentura Outbreak. Spoty režíroval Jan Látal v produkci MasterFilm. Kontexty byly ověřovány a doplňovány výzkumnou agenturou Simply5. Pokročilé cílení on-line části kampaně realizují Fragile media. 

-stk-