NN spouští jarní kampaň s neherci

neděle, 03. dubna 2016, 08:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Skupina NN spouští novou kampaň, jejímž cílem je podpořit znalost této relativně nové značky a navázat na loňskou komunikaci spjatou s rebrandingem, jehož tváří byl herec Ewan McGregor. Kampaň startuje ve stejný den, kdy společnost uvádí na trh nový produkt v podobě rizikového životního pojištění NN Život. 

„Jsme společnost, která si zakládá na hodnotách, jako je péče, transparentnost a důvěra, a pro kterou slogan ,Na vás záleží‘ není jen prázdnou frází. Úkolem NN je pomáhat lidem zajistit jejich finanční budoucnost, právě proto, aby se mohli věnovat tomu, na čem jim opravdu záleží. Naše nová kampaň vyzývá k tomu, aby si lidé chránili to nejcennější, co mají – život,“ komentuje kampaň Kateřina Štěrbová, členka představenstva NN zodpovědná za marketing a produktový vývoj.

Kampaň poběží zejména v televizi, kde bude na kanálech skupiny Prima nasazen spot. Založen je na skutečných životních situacích, jež byly natočeny s neherci, a to v několika zemích včetně Česka. Cílovou skupinou jsou lidé ve věku 25–45 let, zejména pak rodiny s dětmi. Mladší věkové skupině bude určena on-line kampaň, která startuje 15. dubna. Dále se NN v rámci kampaně zapojí  od 6. května také do sponzoringu přenosů z mistrovství světa v ledním hokeji v České televizi.

Kampaň natočila nizozemská agentura Khanna\Reidinga. Spoty byly pro jednotlivé země lokalizovány.

-stk-