P&G spouští olympijskou kampaň, se spotem „Strong“

čtvrtek, 28. dubna 2016, 13:28 Aktuality, Reklama MediaGuru

Sto dní před zahájením olympijských her v Riu de Janeiru spouští společnost Procter & Gamble novou kampaň v duchu svého dlouhodobého konceptu „Děkuji, maminko“. I letos bude upozorňovat na roli maminek v životě sportovců i každého z nás. Jádro kampaně tvoří spot „Strong“, jenž sleduje osudy čtyř sportovců a jejich maminek během cesty za olympijským snem. K vidění bude ve více než třiceti zemích v televizi i na internetu. Režie se zhostil hollywoodský režisér Jeff Nichols.

Součástí kampaně je i partnerství P&G s olympioniky a jejich maminkami z 21 zemí, které doprovází během olympiády. Za Českou republiku je letošní ambasadorkou oštěpařka Barbora Špotáková se svou maminkou Ludmilou. V Riu de Janeiro bude opět k dispozici prostor „P&G Rodinný dům“, kde bude k dispozici odpočinková zóna, možné bude využít péči značek Pantene, Gillette, Head & Shoulders nebo služby prádelny Tide.

Během olympiády bude ve více než 35 zemích spuštěna kampaň na podporu 18 značek, jež bude k vidění v televizi, na internetu, sociálních sítích a v místě prodeje. Doplní ji PR aktivity. 

-stk-