UPC zavádí na TV Horizon 7denní zpětné zhlédnutí

středa, 18. května 2016, 10:47 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Diváci interaktivní televize Horizon od UPC budou moct bezplatně sledovat i pořady, které byly odvysílány před 7 dny. Zpětné zhlédnutí v délce 168 hodin zpřístupnila UPC také pro všechny uživatele mobilní televize Horizon Go. Na přibližně 140 tisících HD Mediaboxech bude funkce spouštěna postupně v průběhu května a června. Na HD DVR Mediaboxech pak v průběhu podzimu.

Zpětné zhlédnutí bude nejprve dostupné na 48 stanicích s největší sledovaností, do budoucna plánuje UPC spuštění zpětného zhlédnutí na všech programech. V programovém průvodci je třeba vyhledat jakýkoli zmeškaný pořad označený ikonou pro zpětné sledování. Pro zpětné sledování je nezbytné propojit kabelem HD Mediabox s modemem.

Ikona pro zpětné zhlédnutí UPC.
Ikona pro zpětné zhlédnutí UPC.

UPC už od začátku roku rozšířila nabídku mobilní televize Horizon Go o nových 43 programů (celkem přes 120 programů, z toho 50 v HD rozlišení). Videotéka My Prime čítá více než 2 tisíce titulů a disponuje také funkcí vzdáleného nahrávání. Ta umožňuje nahrávání pořadů, které jsou aktuálně vysílány (a mají déle než 5 minut do konce) nebo budou vysílány v budoucnu (až 7 dní dopředu). Novinkou je také streaming vysílání z mobilních zařízení do televizorů, kdy je vysílání možné sdílet skrze zařízení ChromecastApple TV do jakéhokoli televizoru s HDMI vstupem s dostupností jakékoli Wi-Fi sítě.

-mav-