Marketing a produkty Monety povede Andrew Gerber

čtvrtek, 30. června 2016, 11:36 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Novým šéfem divize produktů a marketingu (Chief Products & Marketing Officer) společnosti Moneta Money Bank se od 1. července stává Andrew Gerber. V nové funkci bude mít na starosti rozvoj banky v oblasti retailových produktů a marketingu. Ve své pozici nahrazuje Ronalda Boddyho ze skupiny General Electric, který banku opustil v květnu letošního roku.

Andrew Gerber
Andrew Gerber

Andrew Gerber má za sebou téměř 20letou zkušenost v bankovnictví, finančních a konzultačních službách. Do Moneta Money Bank přichází z rumunské Banca Comerciala Romana, kde strávil pět let. Pracoval zde na pozici výkonného ředitele pro retailové produkty a řízení segmentů, kde byl zodpovědný za výkonnost a strategický rozvoj retailu, včetně řízení produktů a segmentu pro retailové klienty a malé firmy. Ve stejné bance působil i současný generální ředitel Moneta Money Bank Tomáš Spurný.

V letech 2007–2011 pracoval Andrew Gerber pro Royal Bank of Scotland, kde postupně vedl produkty, strategii komerčního bankovnictví, půjčky, hypotéky, pojištění a služby přímého bankovnictví. Svou kariéru nastartoval v několika poradenských společnostech ve Velké Británii, kde působil jako konzultant.

Vystudoval univerzitu v Durhamu ve Spojeném království.

-stk-