O2 otevřelo v centrále co-workingové centrum

úterý, 14. června 2016, 07:07 Aktuality, Marketing MediaGuru

Operátor O2 otevřel v pondělí ve své pražské centrále na Brumlovce nové co-workingové centrum O2 Hub. Určené je nejen zaměstnancům společnosti, ale i jejím obchodním partnerům.

O2 se při tvorbě O2 Hubu nechalo inspirovat startupovými společnostmi i firmami s kreativními interiéry. „O2 HUB by měl naše zaměstnance především inspirovat. Mohou se tu setkávat se svými kolegy i zákazníky, pořádat týmové porady nebo pracovat na projektech u společných co-workingových stolů,“ říká Jiří Caudr, marketingový ředitel O2.

Kromě co-workingových stolů, oddělených prostor a kavárny je součástí O2 Hubu i knihovna nebo technologický showroom s nejnovějšími produkty z nabídky.

_DSC6088

_DSC6157

_DSC6066

_DSC5808

O2 Hubu budou pro zaměstnance organizovány také různé druhy workshopů – inspirativní pondělky, kreativní středy nebo různé networkingové aktivity. „V prostorách budeme pravidelně pořádat inspirativní setkání se zajímavými lidmi nejen z bysnysu, kreativní workshopy, technologické dílny i nejrůznější popracovní aktivity,“ popisuje ředitel pro lidské zdroje společnosti Ctirad Lolek.

Návrh i realizaci O2 HUBu zajistil ateliér room411.architects.

-stk-