Prima chystá na střeše OC Černý most letní kino

čtvrtek, 09. června 2016, 13:01 Aktuality, TV MediaGuru

Prima chystá se svým kanálem Prima Max na střešním parkovišti nákupního Centra Černý most UPC Max kino. Od 23. června, kdy proběhne slavnostní zahájení, bude zde každý čtvrtek až do 25. srpna zdarma promítat nejlepší české filmy loňského roku.

Deset filmů z celkových padesáti loňských českých snímků vybírala do programu odborná porota, složená z  filmových kritiků, publicistů, herců a dalších osobností filmového průmyslu. Každé projekci bude od 19.30 předcházet autogramiáda herců a tvůrců aktuálně promítaného snímku. Samotné promítání začne po 21. hodině.

UPC MAX kino

Po celou dobu trvání programu letního kina budou diváci moci hlasovat o nejlepší film diváckého ocenění Max Cena 2015, a to na webu www.maxkino.cz. „S každým novým projektem přemýšlíme o tom, jak ho posunout dál, aby měl maximálně logický přesah. Divácká cena v Česku nyní chybí, ale jsou to právě diváci, pro něž se filmy tvoří. Proto jsme se rozhodli dát jim prostor pro vyjádření,“ říká marketingový ředitel FTV Prima Aleš Pýcha.

Vítězná trofej pochází z dílny návrháře Vladimíra Staňka, jenž stojí v čele vlastní značky pánského oblečení a doplňků Stinak a působí rovněž jako hlavní designér pánské linie značky Pietro Filipi.

-stk-