Staropramen v letní kampani opět sází na plechovky

úterý, 07. června 2016, 10:39 Aktuality, Reklama MediaGuru

Smíchovský pivovar Staropramen ve své letní kampani „Bav se Staropramenem“ opět sází na plechovky. Zatímco loni uvedl tzv. hudební plechovky letos umožní z limitované edice 12  variant plechovek složit pozvání na pivo. „Pro letošní léto nese každá plechovka specifické slovo nebo symbol, pomocí kterých budou moci lidé originálním způsobem pozvat své přátele na jedno, a tak si společně vychutnat Staropramen,“ vysvětluje Petra Chovancová, senior brand manager značky Staropramen.

Staropramen

Kampaň klade důraz zejména na online prostředí. Na stránce www.staropramen.cz/jdemnajedno bude možné sdílet fotografie „plechovkové“ pozvánky s hashtagem #jdemnajedno. Ty nejoriginálnější budou oceněny.

Aktivita bude dále podpořena v rádiu, outdooru, televizi a kině. V rádiu bude značka komunikovat prostřednictvím rozhlasových spotů v rámci RadioHouse, soutěž o poukazy do Potrefené husy bude probíhat na Evropě 2. Vizuály kampaně budou k vidění v příměstských vlacích City Elefant a na hypercubes v Praze. Reklamní spot poběží na stanicích skupiny Prima a v kinech Cinestar. 

Staropramen_LetniKampan

Podpora bude probíhat také v on-trade a off-trade kanálech, kde bude promoce opět spojena s poukazy do Potrefené husy, v regionální síti prodejen Enapo bude navázána na hudební festival Hrady.cz.

Na spojení s letními hudebními festivaly sází Staropramen dlouhodobě. Kromě zmíněného festivalu Hrady.cz je partnerem festivalu Mezi ploty, Votvírák, Vysmáté léto, Rock for People, Rock for Churchill a slovenského Grape. Poprvé se spojuje s festivalem United Islands of Prague a novým Metronome.

Součástí festivalu United Islands of Prague bude i hudební stage přímo v areálu smíchovského pivovaru. „Kromě hudebního programu budou pro návštěvníky připraveny také jeho prohlídky. Chceme tím lidem dokázat, že i pivovar je místo, kde to žije a kde se lidé mohou dobře bavit,“ komentuje Jan Vošta, event & sponzorship manager společnosti Pivovary Staropramen.

I letos bude na vybraných festivalech probíhat CSR aktivita Festivaly bez zábran, která zpřístupní festivaly lidem s hendikepem, především vozíčkářům.

Na kampani značka spolupracovala s kreativní agenturou Zaraguza. Produkci zajistila společnost Boogies Film. Režie se ujal Max Turek. Digitální část kampaně připravila EtNetera. O PR aktivity se stará PR.Konektor.

-stk-