Marketing T-Mobile nově spadá pod Dušana Svalka

pátek, 01. července 2016, 15:53 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

V nejvyšším vedení společnosti T-Mobile došlo ke změně. V návaznosti na jmenování Milana Vašiny generálním ředitelem Slovak Telekom došlo k propojení i v dalších pozicích obou společností. Za segment rezidentních zákazníků, pod který patří i oddělení marketingu, nově zodpovídá Dušan Svalek, který nahrazuje Františka Malu. Technologie a IT má na starosti Branimir Marić, jenž střídá Vladimíra Kleina. Ostatní stávající členové českého top management zastřešují stejnou agendu i ve společnosti Slovak Telekom.

Dušan Svalek zodpovídal ve Slovak Telekom za marketing. Do T-Mobile Slovensku nastoupil v roce 2004 jako ředitel služeb zákazníkům, od roku 2007 byl výkonným ředitelem divize marketingu. Svou kariéru zahájil ve společnostech Benckiser a Johnson&Johnson. Vystudoval fakultu Mezinárodního obchodu na Ekonomické univerzitě v Bratislavě a následně Podnikové hospodářství a managementu na University of Navarra.

Dušan Svalek
Dušan Svalek, výkonný ředitel segmentu rezidentních zákazníků

Branimir Marić zastával funkci výkonného ředitele pro technologie a IT ve Slovak Telekom od ledna 2012. Předtím působil na pozici provozního ředitele pro management služeb a provoz pevných a mobilních sítí v T-Mobile Hrvatska, která se v roce 2010 sloučila se společností Hrvatski Telekom. V této společnosti také začínal, a to v oblasti řízení a rozvoje internetové sítě. Vedl oddělení technického výzkumu a vývoje produktů, stal se výkonným ředitelem skupinové síťové strategie a rozvoje platformy a zároveň členem výkonného managementu chorvatského T-Comu. Vystudoval technickou univerzitu v Záhřebu, fakultu elektrotechniky a výpočetní techniky.

Vladimír Klein přijal funkci Senior Vice President Service Delivery nedávno založené společnosti Deutsche Telekom Pan-Net (DT Pan-Net). František Mala odchází na pozici Chief Commercial Officer Residential Segment v Telekom Romania.

-stk-