Mužík je v představenstvu Óčka, změny má i Mafra SK

čtvrtek, 07. července 2016, 07:52 Aktuality, Lidé, Slovensko MediaGuru

Vladimír Mužík byl jmenován do představenstva společnosti Stanice O, která provozuje hudební televizní stanici Óčko. Je novým členem představenstva, kde nahradil Michala Berku. Vladimír Mužík, který je výkonným ředitelem Mafra Slovakia, se stal i novým místopředsedou představenstva této vydavatelské společnosti (na Slovensku vydává např. Hospodářské noviny).

„Vladimír Mužík je zodpovědný za videoobsah napříč mediální skupinou Mafra, je členem představenstva Stanice O a v Mafra Slovakia zůstává,“ zdůvodnila na dotaz MediaGuru.cz mluvčí skupiny Mafra Silvie Škábová důvody jmenování Vladimíra Mužíka do představenstva Stanice O.

Vladimír Mužík
Vladimír Mužík

Mafra Slovakia, která patří do mediálních aktivit Agrofertu, hlásí i další změny. Ivan Hamšík se stal novým členem představenstva firmy.

Jmenovala také nového ředitele marketingu, kterým je Peter Hajnala. Naposledy pracoval jako ředitel marketingu a komunikace na ministerstvu zemědělství, zkušenosti má i z TV Markíza a TA3.

Novým finančním ředitelem Mafra Slovakia se pak stal Martin Mihálik. Přišel z Deutsche Telekom Shared Services, dříve ale pracoval i v Ringier Axel Springer Slovakia a Azet.sk.

-mav-