Frekvence 1 nasadí polední show s Liborem Boučkem

pondělí, 29. srpna 2016, 09:58 Aktuality, Rádio MediaGuru

Od úterý 30. srpna zahajuje ve vysílání Frekvence 1 nová polední show Libora Boučka. Vysílat se bude každý všední den mezi 12.00 – 13.00, půjde o mix hudby, zpráv a zábavy. Libor Bouček chystá například zábavné vstupy k aktuálním událostem, rozhovor s prezidentem „Libor Bouček volá na Hrad“ a také dá posluchačům možnost poměřit s ním znalosti v bleskovém kvízu. „Programová změna zapadá do dlouhodobé koncepce Frekvence 1, která staví na třech pilířích: hudba -  zprávy – zábava,“ zdůvodnila společnost Lagardere Active ČR.

Bouček tak už nebude moderovat pořad Ráno Frekvence 1. „Po třech letech vstávání v 5:00 a maximální snaze dostat Ráno frekvence 1 k co největší skupině posluchačů, považuji svou misi za splněnou. Vlastní hodinová autorská polední show patří v zahraničí k tomu nejúspěšnějšímu v posledních letech a je na čase začít něco podobného budovat i na Frekvenci 1,“ řekl Bouček.

Libor Bouček, foto: Frekvence 1
Libor Bouček, foto: Frekvence 1

V moderaci pořadu Ráno Frekvence 1 pokračuje současný tým, tj. Petr Šimek a Lubka Ponížilová.

„Po odchodu Rudy z Ostravy jsme hledali adekvátní náhradu do poobědového vysílacího bloku. Moderátor v něm je ve velmi úzkém kontaktu s našimi posluchači, musí být proto pohotový, mít přehled o aktuálním dění a ještě by měl být u veřejnosti oblíbený. Tohle všechno splňuje Libor Bouček, a proto jsem rád, že novou výzvu přijal,“ říká Miroslav Škoda, ředitel Frekvence 1.

Frekvence 1 je druhou nejposlouchanější celoplošnou stanicí českého éteru s podílem 10,9 %.

-mav-