Lidové noviny uvádí nový právní seriál o dědictví

pondělí, 22. srpna 2016, 11:48 Aktuality, Tisk MediaGuru

Lidové noviny přináší od 22. srpna nový právní seriál „Dědictví od A do Z“. Dvanáctidílný seriál najdou čtenáři na stránkách deníku každý den až do soboty 3. září.

851x315_LN_Dedictvi

Čtenáři se v novém seriálu seznámí se všemi aspekty dědictví: dozvědí se například, jak dědí manželé, děti, včetně těch zamlčených, jak naopak vydědit nezdárného potomka nebo zaopatřit i jiné příbuzné. Jednotlivé lekce poradí, co s dluhy po zesnulém a jak se řeší dědické spory. Dále se čtenáři dozví, jak správně sepsat závěť a získají popis všech právních řízení, které dědice čekají a praktické rady, na koho se obrátit pro radu i pomoc.

Novým seriálem navazují Lidové noviny na projekt „Kurz právní sebeobrany“, který vyšel i knižně. „Problematika práva je pro Lidové noviny stěžejním tématem, jemuž se věnujeme jak ve zpravodajství, tak v pravidelné příloze Právo a justice nebo v našem byznysovém časopisu Index,“ říká ředitel redakce Veselin Vačkov.

„Dědictví od A do Z“ obsahově připravila odbornice na rodinné právo a bývalá ministryně spravedlnosti JUDr. Daniela Kovářová, autorem kreseb je Richard Cortés.

-stk-