Mladá fronta zařazuje nové pořady do své Euro TV

pátek, 09. září 2016, 13:54 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Vydavatelství Mladá fronta a ekonomický týdeník Euro spustily nové pořady a znělky Euro TV. Nové personalizované znělky moderátorů navazují na nedávno představené novinky, jako byl relaunch zpravodajského portálu Euro.cz a Příloha Praha, která bude také součástí tištěného vydání týdeníku Euro.

Nové pořady budou nasazeny vždy ve dnech pondělí, úterý a čtvrtek. „Velká sledovanost Euro TV v tak krátké době po spuštění webu Euro.cz nás mile překvapila a ukázala, že na trhu je stále místo pro kvalitní publicistickou online televizi. Euro TV budujeme jako prestižní multimediální značku pro ekonomiku, politiku a byznys. Od pátku 9. září proto představujeme nové pořady s novými personalizovanými znělkami. Moderátory jsou například Miroslav Zámečník či Petr Holec,“ řekl Jiří Holuša, šéfredaktor Euro.cz.

Euro TVpng

Portál Euro.cz je zaměřen na výběrové zpravodajství a publicistiku z oblastí ekonomiky, politiky, byznysu a životního stylu. Podle NetMonitoru portál Euro.cz přesáhl v srpnu 472 000 reálných uživatelů.

-mav-