Atoz znovu uvádí program Důvěryhodné značky

pondělí, 17. října 2016, 06:58 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Atoz Marketing Services letos podruhé spouští marketingový program Důvěryhodné značky. V něm čeští spotřebitelé zvolí značky, jimž na domácím trhu nejvíce důvěřují.

V tomto roce se organizátoři rozhodli rozšířit program o další kategorie. Nově budou spotřebitelé hodnotit své favority také v oblastech, jako je například bankovnictví, pojišťovnictví, automobily, ale i kancelářská technika, pneumatiky, cestovní kanceláře a další. Celkově letos budou v rámci programu oceněny nejdůvěryhodnější značky v 60 kategoriích. O vítězích rozhodnou výsledky rozsáhlého hlasování agentury Stem/Mark na reprezentativním panelu 4000 respondentů.

9_NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA_2016_logo

„V loňském roce jsme se zaměřili primárně na kategorie retailu s rychloobrátkovým zbožím, ve kterých je naše společnost dlouhodobě silným hráčem, a spotřebitelé byli spíše konzervativní. Mezi vítězi se umísťovaly především tradiční české značky. S dalším ročníkem však na řadu přichází též plánované rozšíření programu a s ním i 20 nových kategorií, ve kterých důvěra ve značku hraje nezanedbatelnou roli. Sami jsme nyní velmi zvědaví, zda jsou spotřebitelé stejně konzervativní i v dalších kategoriích, kde hraje značka důležitou roli,“ říká Lukáš Matějka, manažer skupiny Atoz Marketing.

-mav-