Audi uvede kampaní a eventy nový model Q2

čtvrtek, 27. října 2016, 07:13 Aktuality, Reklama MediaGuru

Automobilová značka Audi přichází na trh s novým modelem Audi Q2, kterým cílí především na ženy a mladší spotřebitele, vyznávající městský životní styl a oceňující kvalitu i nezaměnitelný design společně s moderními technologiemi.

Novinku podpoří nadlinková i podlinková kampaň. Již od října běží teaser na Facebooku, v listopadu na něj naváže komunikace v televizi, outdooru, rádiu, tisku a na internetu. „Celá kampaň jede ve stylu odlišném, velice nekonvenčním i výrazném. Oslovujeme novou cílovou skupinu, nový segment a přicházíme s naprostou novinkou na prémiový automobilový trh,“ popisuje Eva Poulíčková, specialista marketingu divize Audi.

AudiQ2

Nový model bude na trh oficiálně uveden tiskovou konferencí, která se bude konat 3. listopadu v Praze na Rašínově nábřeží v unikátním houseboatu Port X přizpůsobeném do stylu Audi Q2 #TagHouse. „Na stejném místě uspořádáme od 7. do 12. listopadu promo event, kdy představíme každý den speciální hosty a jejich originální program, například šéfkuchaře Marka Raditsche, výtvarníka Jonáše Ledeckého nebo bloggerku Inu T.,“ prozrazuje Eva Poulíčková. V Brně proběhne v termínu od 14. do 19. listopadu podobná prezentace s hosty i programem. Před galerií Vaňkovka vyroste skleněný box se zázemím Audi Q2 #TagHouse.

V jednotlivých městech, kde sídlí autorizovaní partneři Audi, bude paralelně probíhat lokální kampaň a eventy. 

Na adaptaci kampaně se podílela agentura Addict. O PR aktivity se stará agentura AC&C. Mediální plánování a nákup médií zajišťuje agentura MediaCom. 

-stk-