Business Factory rozšířila tým o několik nových tváří

středa, 19. října 2016, 17:24 Aktuality, Lidé MediaGuru

Agentura Business Factory v posledním měsíci rozšířila svůj marketingový tým o několik seniorních specialistů v oblasti online reklamy. Kromě nových specialistů do brněnské centrály agentura najala další lidi také do pražské kanceláře. Oproti původním plánům zde Business Factory také buduje týmy marketingových specialistů, které mají být více flexibilní potřebám klientů.

Převážně o facebookové kampaně se klientům postarají Vojtěch Janoušek, který dosud působil v pražské agentuře Acomware, Monika Homolková původně z agentury PPC Guru, Marie Leisserová z In Creative, Nicole Petroušková z Better Marketing. Dušan Vystrčil přišel do Business Factory z Foxy.cz a Jan Šindler doposud působil jako nezávislý konzultant výkonnostních kampaní na Facebooku.

Vojtěch Janoušek.
Vojtěch Janoušek.
Nicole Petroušková
Nicole Petroušková

V příštích měsících se Business Factory zaměří na další evropské trhy. Ještě do konce roku rozšíří svoji polskou kancelář ve Varšavě. Pro tento účel se podařilo do týmu získat další posilu, Agnieszku Chabrzyk, která do agentury přichází přímo z Facebooku, kde pracovala jako CEE regional client partner. V novém působišti bude zodpovědná za rozvoj obchodních aktivit na polském trhu.

-mav-