Zetor přichází s limitovanou edicí kalendářů

pondělí, 24. října 2016, 09:59 Aktuality, Marketing MediaGuru

Společnost Zetor Tractors uvádí na trh novou limitovanou edici kalendářů pro rok 2017. První z nich představuje průřez produktovým portfoliem červených traktorů a druhá 12 nedořečených příběhů, které si mají pohrát s fantazií diváka. Každý list v kalendáři vypráví příběh, jehož ústředním motivem je lyrické zpodobnění přírody, jejích proměn v průběhu ročních období a lidských činností charakteristických pro daná období roku.

Limited - april

Limited - june

Zetor přichází s kalendářem na trh již podruhé. V loňském roce byl založen na komplikovaných fotorealistických montážích. Limitovanou edicí se zařadil ke kalendářní tradici zejména automobilových značek.

Na realizaci kalendáře se podílel slovenský fotograf Martin Fridner, který připravoval i loňskou edici. Samotné fotografování s modelkami trvalo čtyři dny. Finální fotografie byly oproti loňské sérii zpracovány s minimálním zásahem postprodukce. Tvářemi letošní limitované edice kalendářů jsou Lucia Javorčeková, Silvia Križanová, Andrea Prouzová a Alžběta Šugárová.

Kalendáře budou v prodeji od 24. října. Na území České republiky bude kalendář možné zakoupit v internetovém obchodě na adrese http://eshop.zetor.cz a v zahraničí u všech autorizovaných prodejců značky Zetor.

-stk-