Home Credit spouští nový komunikační koncept

úterý, 01. listopadu 2016, 13:20 Aktuality, Reklama MediaGuru

Home Credit spouští 1. listopadu reklamní kampaň v rámci nového komunikačního konceptu, který je součástí repositioningu společnosti. Kampaň ve stylu late night show startuje televizním spotem zaměřeným na hotovostní půjčku a službu Svobodné splácení.

„Pro celou kampaň jsme zvolili formát late night show, jejímž moderátorem je známý divadelní a filmový herec Pavel Nečas. Prvním spotem chceme lidem ukázat, že s naší půjčkou jsou svobodní, protože si ji řídí sami. Výši splátky si mohou snížit, aniž by museli někoho dopředu upozorňovat nebo zdlouhavě žádat. Navíc za prodloužení neplatí ani o korunu navíc, než si dohodli u původní délky splácení,“ uvádí Jana Studničková, marketingová ředitelka Home Credit.

V navazujících spotech se pak představí další produktové inovace Home Creditu, kromě nich se ale má reklama zaměřit také na zdůraznění přátelského přístupu společnosti ke klientům. Momentálně je natočeno šest spotů, přičemž do konce letošního roku se v televizi objeví tři z nich, a to na stanicích skupiny Prima, Barrandov a Óčko. Kromě televize bude kampaň k vidění v tisku, využije rovněž neadresnou distribuci.

Za produkcí spotů stojí agentura Oliver. Režie se ujal Petr Němeček.

-stk-