Marketing Deloitte Legal povede Dominik Hrodek

úterý, 15. listopadu 2016, 11:45 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Marketing advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal od začátku listopadu vede Dominik Hrodek. V pozici Chief Marketing Officer bude jeho hlavním úkolem posilovat a strategicky směřovat značku Deloitte Legal, působící v rámci celosvětové sítě Deloitte, a upevnit její pozici leadera na poli českých advokátních kanceláří.

„Naše advokátní kancelář se v posledních měsících významně rozrůstá. S tím jak rosteme a rozšiřujeme portfolio našich služeb, chceme i více strategicky přistupovat k budování naší značky. Proto jsme se rozhodli posílit náš tým zkušeného marketingového člověka, který se bude strategicky podílet na směřování naší kanceláře a řídit komplexní marketingové aktivity,“ uvedl Jan Spáčil, Managing Partner advokátní kanceláře Ambruz & Dark Deloitte Legal.

Dominik Hrodek
Dominik Hrodek

„Prvním úkolem mé mise je komunikovat fakt, že Deloitte poskytuje kvalitní právní služby s možností mnoha přidaných hodnot,“ dodává Dominik Hrodek.

Dominik Hrodek má více než 15 let zkušeností v oblasti médií i reklamní a marketingové komunikace, v posledních letech působil ve vedení a strategickém týmu komunikačních agentur Dark Side či OgilvyOne. Jako člen prezídia Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace a ředitel Českého institutu reklamní a marketingové komunikace se podílel na rozvoji českého reklamního trhu a marketingového vzdělávání.

Aktivní je také v přednáškové a publikační činnosti, pravidelně je zván do reklamních a mediálních porot a odborných komisí. Stál za vznikem datově žurnalistického projektu Česko v datech, jehož se účastní i Deloitte. Působí také jako příležitostný kurátor kulturních akcí a výstav, přednáší marketingovou komunikaci na VOŠ Scholastika.

-stk-