CN Invest spouští lifestylový portál Ženy.cz

čtvrtek, 01. prosince 2016, 10:18 Aktuality, Internet & Mobil, Tisk MediaGuru

Společnost CN Invest, jež patří do skupiny Czech News Center a zastřešuje převážnou část titulů, které do letošního jara vydávala Mladá fronta, spouští nový lifestylový portál Ženy.cz. Má ambici zaujmout přední místo mezi ženskými online tituly, za rok chce získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

zeny-cz

Se sloganem „Hýbeme světem“ chce cílit na ženy, které se chtějí dozvědět něco nového, inspirovat se a bavit se. Vedle klasických ženských témat jako krása, móda, vztahy a životní styl se web zaměří na zajímavé lidi a jejich motivaci. „Zajímají nás lidé, kteří žijí po svém. Pro každého je to něco jiného. My chceme o těchto lidech nejen psát, ale i s nimi spolupracovat,“ říká šéfka projektu Dita Křížová.

„Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života – ať už to jsou postřehy zajímavých lidí, rozhovory s úspěšnými ženami, či prostě redakční výběr netradičních témat, o kterých se tolik nepíše,“ doplňuje Dita Křížová.

Kromě vlastního obsahu těží také z portfolia magazínů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. Jejich printový obsah může využít pro potřeby online platformy. Web je aktivní i na Facebooku a Instagramu.

-stk-