Pavel Škařupa zakládá značku prádla Treat Wear

středa, 07. prosince 2016, 13:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Bývalý marketingový ředitel vlasové kosmetiky Procter & Gamble či Raiffeisenbank Pavel Škařupa zakládá se svou  ženou novou značku inovativního prádla Treat Wear. Značku představí tři úvodní kolekce – Protect,  Hydrate a Sleep.

Logo nové značky prádla Treat Wear
Logo značky prádla Treat Wear

Cílem značky je jednak přinést na trh prádlo pohodlné, vkusné a funkční pro zdraví, jednak zvýšit povědomí o důležitosti správného a zdravého oblékání. „Chceme lidem ukázat, že vhodné oblečení může být prevencí proti nepříjemným zdravotním komplikacím, může ale také vypadat luxusně a stylově a vy se v něm díky tomu budete cítit opravdu skvěle,“ uvádí Pavel Škařupa. 

Všechno oblečení je designováno a vyráběno v České republice. Značka se chce soustředit v úvodu na lokální trh, do budoucna má však i mezinárodní ambice. Prodej v kamenných prodejnách či prostřednictvím partnerů značka zatím neplánuje, prádlo tedy bude dostupné pouze v e-shopu. V prvním roce se autoři chtějí soustředit zejména na rozšiřování portfolia, vývoj a testování nových materiálů a produktů té nejvyšší kvality.

Tváří značky je modelka Martina Šmuková, historicky první česká vítězka soutěže Elite Model Look roku 1992 a zakladatelka Nadačního fondu Pink Bubble. Její snímky pro web nafotil přední módní fotograf Goran Tačevski. Na vytvoření vizuální identity se podílela agentura McCann.

Tváří značky Treat Wear
Tváří značky Treat Wear se stala Martina Šmuková.

-stk-