Cestovní skupina Fischer volí na PR agenturu Gong

úterý, 24. ledna 2017, 14:09 Aktuality, PR MediaGuru

Cestovní skupina Fischer, která zastřešuje cestovní kanceláře Fischer, Nev-Dama, eTravel a Privileq, zvolila pro své PR kampaně agenturu Gong.

nevdama_leosmares
Leoš Mareš pro Nev-Damu

Fischer s Gongem spolupracuje od října loňského roku, kdy agentura realizovala komunikaci na podporu zimních zájezdů Nev-Dama a letních zájezdů cestovní kanceláře Fischer. Součástí komunikace lyžařských zájezdů, kterou agentura připravila, byl i speciální projekt s Leošem Marešem a garancí sněhu. Nyní se cestovní skupina s agenturou domluvily na kontinuální, časově neomezené spolupráci, jejíž součástí budou i další speciální projekty s využíváním opinion leaderů z řad známých osobností a odborníků.

„Agentura Gong nás zaujala svou kreativitou a komplexností, kdy se věnuje nejen tradičním nástrojům PR komunikace, ale vždy přichází i s netradičními nápady, jak komunikaci obohatit a udělat ji více lákavou pro danou cílovou skupinu,“ říká Jan Bezděk, tiskový mluvčí skupiny Fischer.

Agentura Gong je součástí skupiny Dentsu Aegis Network, kam v současné době patří i agentury Adexpres, Bistro, Bistro Social, Spectra a další. Nadnárodní síť mediálních agentur má centrálu v Londýně a operuje až ve 45 zemích světa.

-stk-