Cnews.cz spustil s novou podobou i podcast

úterý, 17. ledna 2017, 07:37 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Vydavatelství Mladá fronta, divize Online, spustily novou podobu webu Cnews.cz. Nová podoba je připravena v responzivním designu a má i vlastní podcast Cnews FM.

Cnews.cz nabízí obecné zpravodajství, srovnávací testy, recenze produktů, nákupní rady, tipy a návody nebo komentáře k článkům o počítačích, mobilech, internetu a jiných moderních technologiích. Nové je diskusní fórum, kde mají čtenáři nalézt odpověď na problém s počítačem a chytrou elektronikou.

„Cnews.cz a jeho předchůdce ExtraHardware.cz tento rok oslaví deset let existence. Do druhé dekády vstupujeme jako třetí nejnavštěvovanější IT web, jenž není rubrikou velkých novin a ani neslouží ke stahování souborů. Podařilo se nám, doufám, zachovat ducha původních stránek a zároveň navrhnout design tak, aby ladil se sesterskými weby Euro.cz a Autobible.cz. Sestavili jsme redakci, která teď má čtyři členy, každý působí s vlastním zaměřením. Změna redakčního systému autorům zjednoduší práci a dovolí tvořit nové typy článků. Připravujeme i další novinky,“ řekl Lukáš Václavík, šéfredaktor Cnews.cz, vydavatelství Mladá fronta.

cnews-novy-web

-mav-