Lagardere No Limits přiveze Modern Talking

čtvrtek, 05. ledna 2017, 10:23 Aktuality, Rádio MediaGuru

Lagardere No Limits, produkční jednotka multimediálního domu Lagardere Active ČR, přiveze v březnu do České republiky skupinu Modern Talking. Koncert má být podpořen masivní kampaní, která počítá nejen s využitím všech médií společnosti Lagardere Active ČR, ale také outdoorových ploch a PR aktivit.

Lagardere No Limits už produkovala řadu koncertů tuzemských i slovenských muzikantů (Richard Müller, kapela Team nebo Lucie apod.). V minulosti společnost získala i zkušenost se zahraničními interprety, ale zpravidla šlo spíše o světové DJ’s, kteří vystupovali na akcích Dance rádia nebo Evropy 2. Březnový koncert Modern Talking v pražském areálu Forum Karlín tak bude pro Lagardere No Limits zatím největším zahraničním promotérským počinem.

mt_forumkarlin_lcd_1920x1080

„Věříme, že o koncert této popové legendy bude velký zájem nejen ze strany samotných fanoušků kapely, ale také ze strany partnerů. Koncert totiž nabízí skvělou příležitost pro prezentaci v samotném místě konání, ale také v rámci on-air a digitální kampaně, kdy na koncert v našich médiích poutáme. Navíc chceme koncert Modern Talking propojit i se speciálním výjezdním konceptem do měst a obcí, kde bude možné o lístky soutěžit s Frekvencí 1 a případnými partnery z řad klientů,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR.

Produkční jednotka Lagardere No Limits chystá pro rok 2017 také osvědčené eventy jako koncertní a diskotékovou roadshow Evropa 2 live tour, druhý ročník hudebního festivalu Paráda fest, další koncerty či řadu výjezdních konceptů s Frekvencí 1.

-mav-