R2B2: Print lze nakoupit programaticky i v Adformu

čtvrtek, 05. ledna 2017, 07:53 Aktuality, Reklama, TV MediaGuru

Díky integraci platformy Adform do R2B2 Print Marketplace mohou zákazníci na českém trhu programaticky nakupovat reklamní prostor také v tištěných médiích přímo v prostředí platformy pro automatizaci přímého nákupu (Adform Automated Guaranteed). Z jednoho místa tak lze nakoupit reklamu napříč různými mediatypy, což doposud nebylo možné.

Prodej tištěné inzerce v prostředí R2B2 Print Marketplace funguje formou klasické aukce, kde vydavatel nabízí svůj reklamní prostor inzerentům. Inzerent má představu o aktuální nabídce a cenové hladině. Komunikace a nákup od různých vydavatelských domů má probíhat na jednom místě.

Mezi hlavní partnery z oblasti tištěných medií, u kterých je možné přes platformu R2B2 koupit reklamu, jsou vydavatelské domy Mafra, Economia nebo Echo 24.

„Našim partnerům z oblasti médií, kteří prostřednictvím naší platformy nabízí svůj prostor, se díky začlenění Adform výrazně rozšiřuje skupina potencionálních inzerentů. Naše spolupráce však přináší výhody také pro uživatele platformy, kteří v jednom prostředí mohou nakoupit jak online, tak i tištěnou reklamu.,“ uvedl Stanislav Mottl z R2B2.

casopisy

-mav-