Euro pořádá HR konferenci o profesionálech v oboru

pátek, 03. února 2017, 08:00 Aktuality, Marketing MediaGuru

Vydavatelství Mladá fronta a její divize Euro pořádají HR konferenci Kdo bude pracovat? s podtitulem Kde vzít (dobré) lidi? Jak si je udržet? Účastníci první ze série nových konferencí se budou věnovat otázce, kde vzít kvalitmí profesionály a jak si je udržet. Akce se koná ve čtvrtek 23. února 2017 od 9 do 15 hodin v prostoru Radlická kulturní – sportovna. Konferenci bude moderovat Barbora Tachecí.

V současnosti nabídka na trhu práce často převyšuje poptávku. Ekonomický týdeník Euro proto připravil HR konferenci, kde se k problematice vyjádří čeští i zahraniční odborníci. Deset pozvaných řečníků nebude pouze z řad personalistů. Vystoupení mají nabídnout praktické informace a oslovit generální, obchodní, personální ředitele či majitele firem.

V prvním bloku věnovanému nabírání nových zaměstnanců vystoupí Jan Bubeník, majitel Bubenik Partners. O svoje zkušenosti se podělí Philippe Riboton, který řeší personální problémy ve střední Evropě a například personálně obsazuje nový obchod Louis Vuitton v Praze. Hovořit bude Kateřina Gábová z vyhledávače letenek Kiwi.com, kde se během posledních dvou let zdesetinásobil počet zaměstnanců.

hr_euro

Ve druhém bloku přijde na řadu otázka, jak si kvalitní lidi udržet a jak rozvíjet jejich potenciál. Vystoupí Petra Hrušková, Staffing Business Partner EMEA Google. nebo Alex Crossley, který u zahraničních i u českých top manažerů několik let zkoumal jejich každodenní pracovní návyky. Headhunter a bloger Matěj Matolín se v příspěvku zaměří na mladé profesionály.

Ve třetím bloku vystoupí tři řečníci, kteří zodpovědí otázku: Co dělá dobrého šéfa dobrým šéfem? O zkušenosti se podělí Jan Mühlfeit, někdejší šéf evropského Microsoftu, který se dnes věnuje mentoringu, Vladimír Staňura, CEO Českomoravské stavební spořitelny, a Jan Hnízdil, nejznámější propagátor psychosomatiky.

Partnerem konference je společnost LMC. Více informací najdete zde.

-mav-