Jaroslav Krupka nastoupil do Internet Info

středa, 01. února 2017, 12:19 Aktuality, Lidé MediaGuru

Eventové oddělení společnosti Internet Info se personálně rozšířilo. Od 1. února 2017 nastoupil do týmu novinář Jaroslav Krupka. "Přichází na pozici programového specialisty," uvedla pro MediaGuru.cz marketingová ředitelka Internet Info Renata Fiedlerová. V náplni Jaroslava Krupky tak bude programová příprava konferencí, které Internet Info pořádá.

Internet Info pořádá pod hlavičkou Tuesday Business Network až 40 odborných seminářů, konferencí a setkání ročně. Mezi nimi jsou např. Czech Internet Forum, New Media Inspiration, TV Con, E-Business Forum nebo Internet Advertising Conference, kterou připravuje pro sdružení SPIR.

Jaroslav Krupka
Jaroslav Krupka

Jaroslav Krupka pracoval od dubna 2015 jako zástupce šéfredaktora serveru Médiář.cz. V profesních titulech, věnovaných reklamě, marketingu a médiím, se ale pohybuje už od poloviny 90. let. Od roku 1994 byl redaktorem a později vedoucím příloh časopisu Strategie, v Lidových novinách editoval týdenní přílohu o médiích, později se stal zástupcem šéfredaktora oborového týdeníku Marketing & Media. V rámci studií přispíval do časopisů Kinorevue, Tvar, Mladý svět a Týden. Profesní zájem o reklamu promítl i do své knižní publikace Česká reklama: od pana Vajíčka po falešné soby.

-mav-