Kreativu LCG New Media povede Petr Koubek

čtvrtek, 23. února 2017, 12:59 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Kreativu digitální fullservisové agentury LCG New Media nově povede Petr Koubek. Na starosti bude mít především koncepty a idea making pro klienty. „Vzhledem k tomu, že pro velkou část portfolia našich klientů děláme strategie a kampaně na sociálních sítích, bylo obsazení pozice kreativního ředitele logickým vyústěním rozvoje agentury. Petr bude důležitým článkem v přípravě kreativních nápadů a směřování kampaní klientů,“ vysvětlil Vojtěch Lambert, ředitel LCG New Media.

Petr Koubek
Petr Koubek

Petr Koubek dříve působil v digitálních agenturách Motion Media a Etnetera Motion. Rovněž pracoval také jako editor a redaktor v České televizi, novinářské zkušenosti má i z MF Dnes a Českého rozhlasu. Kromě toho zodpovídá za program pravidelné přehlídky krátkých filmů iShorts a píše scénáře, například pro pořady Naše tradice a Národní klenoty vysílané na ČT, nebo pro krátký film Lesapán nominovaný na Českého lva v kategorii studentských filmů.

Daniela Suchanová
Daniela Suchanová

V rámci firmy se pak Daniela Suchanová posunuje na pozici senior community manager, kde bude zodpovídat za obsah kampaní na sociálních sítích a povede tým community managerů.

LCG New Media pracuje pro značky Omega Pharma, Bubbleology ČR, SK a HU, Galerii Harfa, youtuberský festival U-Fest, BTL, Beehive, VW Wachal, Inventi a další firmy. V referencích má společnosti jako Česká spořitelna, ASUS, Tour Espana, ERV pojišťovna, ERGO, Ferring nebo například České energetické centrum.