Moneta jde ve čtvrtém spotu s Bartoškou do terénu

úterý, 28. února 2017, 14:50 Aktuality, Reklama MediaGuru

Moneta Money Bank spouští od 1. března nový televizní spot, v němž se již počtvrté objeví herec Jiří Bartoška v roli veterináře a páníčka mrzutého kocoura. Tentokrát se bude děj odehrávat poprvé mimo veterinární ordinaci. Kampaní banka podpoří Expres půjčku s úrokovými sazbami od 5,9 % p. a.

Kampaň poběží v televizi, kině, na internetu a také na pobočkách a bankomatech. Spot bude vysílán na televizních stanicích skupiny Prima a Barrandov, rovněž bude k vidění v síti CineStar.

„V novém spotu opustí náš veterinář Jiří Bartoška svoji ordinaci a zavítá do terénu. Jeho pacient slon si ho i po 30 letech stále dobře pamatuje. Touto zkratkou chceme našim klientům ukázat, že si nikdo, i kdyby měl sloní paměť, nemůže pamatovat tak nízké úrokové sazby v historii naší banky. Tak nízké u Expres půjčky ještě nikdy nebyly,“ říká Jan Müller, ředitel marketingové komunikace Moneta Money Bank.

Kreativa pochází opět z dílny agentury Labstore. Režii měl stejně jako u přechozích spotů na starosti Daniel Růžička s produkcí AdWood.

-stk-