Alza.cz nabízí za poplatek seriál ČT Svět pod hlavou

čtvrtek, 23. března 2017, 08:19 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Nový seriál Svět pod hlavou jako první v České republice po premiérovém uvedení na televizních obrazovkách míří na Alza Media. Kriminální případy lze sledovat od čtvrtka 23. března na Alza.cz. První díl je ke zhlédnutí za jednu korunu, zbývajících devět za 19 Kč. Za zvýhodněnou cenu 99 Kč je k dispozici celá desetidílná série.

Seriál Svět pod hlavou vysílala v lednu a únoru Česká televize. Na online platformě ČT iVysílání už pořad není ke zhlédnutí dostupný.

1.dil Filip leze na prolézačku a skáče dolů, vypadne mu pytlík Vitacitu, pustí se do něj, přijíždí Plachý, odjíždějí spolu řešit případ vloupačky do obchodu.

Desetidílná kriminální série vznikla v koprodukci České televize, Bionautu a TV JoJ podle původního seriálu Life on Mars vyrobeného pro BBC společností Kudos Films and Television. Výroba seriálu byla podpořena Českou republikou prostřednictvím Fondu kinematografie z programu filmových pobídek. Hlavním autorem scénáře je Ondřej Štindl, hlavním režisérem Marek Najbrt. V hlavních rolích hrají Václav Neužil, Ivan Trojan, Judit Bárdos, Václav Kopta, Marie Doležalová, Kryštof Hádek, Jan Budař ad.

-mav-