Chytrá budoucnost Česka se dotkne i marketingu zítřka

úterý, 21. března 2017, 06:55 Aktuality, Marketing MediaGuru

Ve čtvrtek 27. dubna se bude v prostorách divadla La Fabrika konat konference Chytrá budoucnost Česka. Půldenní akce, kterou organizuje společnost top vision, nabídne celkem tři panelové diskuse.

V první diskusi na téma Průmysl 4.0 a informační společnost budoucnosti vystoupí Ivan Pilný z Hospodářského výboru PSP ČR, Vladimír Mařík z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT a Martin Švík ze společnosti IBM.

Druhé diskuse, jež se bude zabývat marketingem dnes vs. zítra, se zúčastní Adam Kurzok ze společnosti Expando, Ondřej Krátký z Liftaga a Lucie Czendlíková z MyStay. Bavit se budou o logice a „nelogice“ současného obchodu a ekonomického systému, o nových druzích spotřeby, informacích o představách zákazníka či modulárním systému složení výrobku.

Poslední diskuse se dotkne tématu (R)evoluce ve vzdělávání. O své názory se podělí Martin Roman, současný předseda správní rady PORG, profesor Michal Nedělka z Pedagogické fakulty UK, Michal Orság z EDUkační LABoratoře a Rut Bízková, ředitelka Středočeského inovačního centra.

Více informací o akci naleznete zde.

-stk-