Slevomat chce předehnat Booking, upraví systém

úterý, 07. března 2017, 11:03 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Slevomat oznámil, že se chce ještě letos stát jedničkou v oblasti cestovní ruchu v České republice. Cílem portálu je předstihnout rezervační systém Booking.com. K tomu se již připravují nutné úpravy systému přímo na stránkách Slevomat.cz.

“Cestování tvoří přes 50 procent obratu společnosti. Jedná se o segment, který neustále vykazuje meziroční růst,” uvedla ředitelka portálu Marie Chytilová s tím, že kromě pobytů a zájezdů v České republice a v Evropě se firma chce rozkročit dále do zahraničí.

Slevomat chce proto upravit svůj rezervační systém natolik, aby si zákazníci mohli ověřit v reálném čase dostupnou kapacitu v daném ubytovacím zařízení. “Tak jako tomu bylo doposud, chceme pomoci hotelům a penzionům usnadnit způsob, jak se k nim zákazníci dostanou. Denně chodí na naše stránky v průměru 300 tisíc zákazníků, kteří se chtějí inspirovat, jak naložit s volným časem. My k tomu navíc jako přidanou hodnotu nabídneme navazující služby. Ať už jde o wellness, kulturní či sportovní program, nebo například tipy na výlet či degustační menu. Chceme nabídnout každému zákazníkovi program šitý na míru,” dodává Chytilová.

slevomat

Slevomat chce nabídku pobytů a ubytování navázat i na spolupráci s přepravci. Své aktivity na poli cestovního ruchu také rozšiřuje i o celý svět. Nejnověji zahrnul do své nabídky i zájezdy do New Yorku či do exotických zemí. Doposud byla jeho specializací spíše Evropa a Česko.

Firma také doplnila, že průměrná útrata za pobyt na Slevomatu roste. Loni činila v průměru 3 600 Kč na osobu, přičemž nejrychleji rostoucí segment byl v cenové kategorii od 4 500 Kč na osobu výše.

-mav-