Acomware zvýšil obrat o 78% na 145 mil. korun

úterý, 04. dubna 2017, 07:26 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Acomware_logoKonzultační společnost Acomware, která patří do portfolia mediální skupiny Mafra, zvýšila v roce 2016 svůj obrat meziročně o 78 % na 145,3 milionů korun. Její tým tvoří aktuálně přes 70 specialistů na e-commerce, kteří obsluhují více než 400 zákazníků z řad e-shopů, retailových i výrobních firem, například CK Neckermann, Tescoma, Pepe Jeans a další.

V letošním roce plánuje Acomware zvýšit své příjmy o další desítky procent. „Rádi bychom rostli o dalších zhruba 30 %. Budeme nadále zkvalitňovat nejen naše klíčové služby, které zahrnují e-mailový a výkonnostní marketing, ale také rozšiřovat naši specializaci,” říká Jan Penkala, CEO společnosti.

Již od začátku roku společnost posiluje své aktivity v oblasti digitálních médií nebo služeb, které pomáhají tuzemským e-shopům se vstupem na zahraniční trhy. „Pokud jde o pomoc s expanzí, spouštíme například vzdělávací akademii ve spolupráci s českým Googlem a Asociací pro elektronickou komerci,” upřesňuje Penkala. Další rozvoj plánuje firma také na poli vlastních eventových a marketingových aktivit. Pořádá diskusní cyklus Eshopista či konferenci o e-mailovém marketingu Emailing 2020.

-stk-