Content marketing Mall.cz povede Tereza Hajná

čtvrtek, 06. dubna 2017, 11:30 Aktuality, Marketing, Lidé MediaGuru

Do čela obsahového marketingu společnosti Mall.cz nastupuje Tereza Hajná. Na pozici head of content marketing bude zajišťovat marketingovou strategii a tvorbu obsahu. Obsahový marketing je nyní jedním z významných pilířů nové marketingové strategie, která bude formou tzv. „best practices" postupně nasazována ve všech dalších zemích, kde Mall Group působí.

Tereza Hajná
Tereza Hajná

Cílem nové content marketing strategie je vytvoření hlubšího vztahu se zákazníky. Novým zdrojem uživatelské inspirace by měl být http://blog.mall.cz, který má díky kvalitnímu obsahu pomoci zákazníkům zorientovat se v problematice, poradit a nabídnout vhodný produkt na webu. Od prodeje jako takového se tak komunikace přesouvá k obsahu zasazenému do správného kontextu. „Klíčové je pro nás budování vztahu se zákazníky. Díky speciálním metrikám a pokročilé práci s analýzou dat zjistíme, jak uživatelé s obsahem pracují. Poté se jim můžeme lépe přizpůsobit a vytvářet takový obsah, který pro ně bude opravdu relevantní,“ dodává Tereza Hajná.

Tereza Hajná přišla do Mall.cz z SQLdep, firmy spadající do skupiny Rockaway. Předtím měla na starosti například digitální marketing v IBM. V Mall.cz se už podílela na vánoční kampani s Leošem Marešem.

-stk-