Ředitelkou Rádia Zet se stala Vladimíra Nejedlá

středa, 19. dubna 2017, 14:48 Aktuality, Lidé MediaGuru

Na pozici ředitelky Rádia Zet nastoupila Vladimíra Nejedlá. Do vedení byznysově-informační stanice přichází z vydavatelství Mediaforce. Celkem 11 let působila ve společnosti Economia, prošla mediální agenturou Médea a byla u zavádění deníku Metro v České republice.

„Jejím úkolem bude rozvoj značky na rádiovém trhu a vyhledávání nových obchodních příležitostí,“ řekl jednatel Rádio Zet Michel Fleischmann. Na starosti bude mít také rozvoj stanice a její každodenní chod.

„.Lidé z byznysu potřebují správné informace a nemají čas na to, aby je vybírali z různých zdrojů a složitě vyhledávali. Chci, aby jim stanice nabízela přesně takové vysílání, které je nejen zaujme, ale také je bude inspirovat. Mým cílem je vybudovat rádiu pevnou posluchačskou základnu a přijít s novými formáty,“ uvedla Vladimíra Nejedlá.

Vladimíra Nejedlá, foto: Rádio Zet
Vladimíra Nejedlá, foto: Rádio Zet

Rádio Zet je stanice s vysokým podílem mluveného slova, která vysílá v češtině každý všední den od 6.00 do 19.00 hodin a o víkendu v čase 7.00 až 18.00 hodin. V ostatních časech přináší vysílání BBC World Service v angličtině. Program rádia je postaven primárně na informacích z byznysu a podnikání, jeho součástí jsou také přehledy zahraničního i domácího tisku, rozhovory, magazíny nebo zpravodajský servis.

-mav-