Young Lions poradí, jak uspět v letošní soutěži

pondělí, 03. dubna 2017, 07:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Soutěž pro mladé kreativce Young Lions, která se letos uskuteční ve dnech 24.-28. dubna, pořádá v úterý 4. dubna od 19:30 v Impact Hubu setkání pro zájemce soutěže. Má poskytnout potřebné informace o tom, jak nejlépe se na soutěž připravit a jak v ní uspět.

Na setkání budou k dispozici vítězové z uplynulých národních kol soutěže Young Lions (např. Ondřej Krátký, Lukáš Krčil nebo Miky Karas) a také porotci (např. Martin Charvát, Pavel Flégl, Alžběta Matějů nebo René Jež), kteří budou k dispozici zájemcům v letošním ročníku soutěže.

Více o akci se můžete dočíst zde.

young-lions

Soutěž Young Lions je soutěž, která podporuje rozvoj mladých talentů v reklamním a komunikačním průmyslu. Dvoučlenné týmy se soutěžícími ve věku do 30 let (včetně) mají v národním kole pouze 24 hodin na odevzdání finálního výstupu na základě původního zadání. Soutěží se v několika kategoriích. Vítězové národního kola budou mít příležitost v červnu 2017 reprezentovat Českou republiku ve světovém finále soutěže v Cannes. Vyhlašovatelem soutěže je společnost Lionhearted.

-mav-