Datart jde do formátu malých prodejen i do vlaku

úterý, 09. května 2017, 10:58 Aktuality, Marketing MediaGuru

Český prodejce elektra Datart testuje nové prodejní kanály. Příští týden otevírá první z tzv. městského konceptu malých prodejen, zároveň s vybranou nabídkou vstoupil do vozů Českých drah SC Pendolino a ČD railjet.

datart_small

datart_small2

První malou prodejnu otevře Datart v pondělí 15. května v pražské Francouzské ulici. „V prodejně ve Francouzské najdou zákazníci malé spotřebiče a příslušenství, které běžně používají jak v domácnostech, tak v kanceláři. K dispozici bude také e-kiosek, ve kterém si mohou zákazníci prohlédnout veškerou nabídku Datartu a vybrané zboží rovnou objednat,“ uvádí Iva Pavlousková, tisková mluvčí Datart, a dodává: „Prodejna bude fungovat zároveň jako expresní výdejna, zboží budeme zavážet 5x denně 7 dní v týdnu. Do prodejny jej zákazníkům samozřejmě dodáme zdarma.“ Otevření doprovodí akce Francouzský týden, kdy se bude na prodejní ploše podávat káva s croissanty za doprovodu francouzských šansonů.

Ve vlacích Českých drah SC Pendolino a ČD railjet si mohou cestující prostřednictvím služby Train Shop zakoupit drobnou elektroniku na cestu.  „Konkrétně jde o sluchátka, nabíječku s konektorem micro USB a powerbanku. Ceny produktů zůstávají stejné jako v našich kamenných prodejnách a eshopu,“ vysvětluje Iva Pavlousková s tím, že největší zájem je zatím o sluchátka. Za produkty je možné platit hotově i kartou, a to přímo v jídelních vozech vlaků, kde zároveň naleznou i katalog s nabídkou.

-stk-