Kazmovo "Prostřeno!" má za den 2 mil. zhlédnutí

čtvrtek, 18. května 2017, 00:45 Aktuality, Internet & Mobil, TV MediaGuru

Pořad One Man Show, v rámci kterého aranžoval jeho protagonista Kazma Kazmitch do pořadu TV Prima Prostřeno! dva účinkující, dosáhl za jeden den vysílání na Stream.cz téměř 2 mil. zhlédnutí. "Kazma ve středu spolkl 65 procent ze všech dat, která k lidem ze Seznamu tekla. Tedy víc než půlku kapacity nejnavštěvovanější stránky českého internetu, kam denně chodí několik milionů lidí," uvedl seznamácký web Seznam Zprávy.

Pořad označený podtextem Odhalení největšího televizního skandálu v Česku popisuje pozadí natáčení diskutovaného dílu se svérázným účinkujícím Karlem Ondrkou. Odvysílání tohoto dílu pořadu Prostřeno! vzbudilo letos v březnu velké ohlasy a i zájem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Kazma v pořadu One Man Show ukazuje, že Ondrkova role (podivín s permanentní erekcí, který spí doma v rakvi) byla dopředu konstruovaná a že tým Kazmova pořadu pomocí skrytých kamer natáčení primáckého televizního pořadu stále sledoval, aniž by o tom Prima věděla. Televize po odhalení uvedla, že "Kazma dokázal, že televize Prima pana Ondrku skutečně nenajala. Chápeme, že Kazmovi může být líto, že i přes nespornou produkční kvalitu a vynaložené finanční náklady spojené s jeho dílem "Prostřeno!" nebude finální zásah takový, jaký je běžný u pořadu Prostřeno! na Primě," konstatovala Prima.

Z pořadu One Man Show.
Z pořadu One Man Show, Karel Ondrka

Premiérové díly Prostřeno!, ve kterých účinkoval Karel Ondrka, vidělo na TV Prima ve 12. týdnu průměrně 694 tis. diváků starších 15 let (share 24,75 %). Nejsledovanější byla čtvrteční epizoda, kdy hostitelem byl právě Ondrka, pustilo si ji 862 tis. diváků ve skupině 15+ (share 29,89 %).  Premiérové epizody pořadu Prostřeno! zasáhly podle Primy 2,411 mil. diváků starších 4 let. Na webových stránkách Primy má tato série pořadu  Prostřeno! dosud celkem 1 116 424 přehrání.

Kazma vysvětlil, že cílem akce, která se připravovala několik měsíců, bylo objasnit veřejnosti nemoc zvanou Touretteův syndrom.

Pořad One Man Show je k vidění zde.

Pořad Prostřeno! s Karlem Ondrkou zde.

-mav-