Konference o obsahu Content First je za týden

čtvrtek, 25. května 2017, 17:29 Aktuality, Marketing MediaGuru

Už příští týden se v pražském OKsystemu koná konference o obsahovému marketingu Content First. Zaznít mají nové zkušenosti, konkrétní případové studie, data a rady.

Přednášet budou například Jakub Bůšek z Obsahové agentury, Veronika Galíková z Footshopu, Filip Černý z Kytary.cz, Martina Kohutová z Konektor Social, Petr Michl z Marketing Journalu, Adam Ondráček z AdamKontra, Michal Schindler ze Zonky nebo Andrej Slivka z Annonce.

content-first

Jak na úspěšné kampaně s influencery prozradí Petr Machovec z 2Fresh. Na případovce značky Lays a youtubera Nejfake popíše efektivní spolupráci s influencery. Na přístupu BubbleTea a BMW naopak řekne, jak se to dělat nemá.

Tištěný B2B magazín, co má 16 stran a prodává e-shopy za miliony. To je příběh Jiřího Vicherka z Fenek^^ a jejich klienta z oblasti e-commerce. Na své případovce ukáže, jak je cílová skupina základem jakékoliv obsahové strategie.

Jak mohou Messenger Bots pomoci firmám v komunikaci se zákazníky? Odpovědi a ukázky zazní od Adama Špiny z agentury Triad Advertising. O tom, jak dělá content marketing značka Knihy Dobrovský, bude mluvit Maru KortanovéPábení. Řeč bude o obsahové strategii, copywritingu, postupech i interních materiálech.

Konference se uskuteční 7. června 2017. Další informace najdete zde.

-mav-