Konference o programatice je za dva týdny

středa, 10. května 2017, 10:15 Aktuality, Internet & Mobil MediaGuru

Druhý ročník jediné konference o programatice v Česku, Den programatiky, se uskuteční za dva týdny, konkrétně 24. května. Akci organizuje technologická společnost R2B2. Letošní ročník spolupořádá také agentura AdHackers v čele s Janem Řehákem, který je garantem konference.

Organizátoři zaměřili konferenci na téma Multiscreen. Celý program se ponese v duchu programatické reklamy napříč všemi typy obrazovek, zejména pak té televizní v podobě reklamy v HbbTV. O těchto tématech budou mluvit řečníci jako je například ředitel nových projektů TV Nova Petr Horák nebo šéf společnosti Cadreon pro CEE region, Tamás Ács.

Mezi dalšími řečníky bude Zuzana Bergrová z agentury Go.Direct, která vysvětlí, jak programatika změnila přístup k plánování. Richard Beneš z Medianu ukáže, jaké bylo, je a bude plánování v reklamě. Jan Suchý z O2 vysvětlí roli programatického nákupu reklamy v celkovém mediamixu. Lukáš Hnilička ze společnosti Hybrid Company představí výhody automatického nákupu reklamy v televizi prostřednictvím HbbTV.

den-programatiky

Konference se uskuteční v Nové budově ČVUT (Fakulta informačních technologií) v pražských Dejvicích. Oproti loňskému roku se přednášky přesunou do největšího sálu budovy. Celou akci bude opět moderovat Filip Horký z DVTV.

Podrobné informace najdete na webu konference Den programatiky.