Novou kreativní ředitelkou Inspira je Nikola Foktová

čtvrtek, 11. května 2017, 07:44 Aktuality, Reklama, Lidé MediaGuru

Novou kreativní ředitelkou digitální agentury Inspiro Solutions z uskupení Kindred Group se stala Nikola Foktová. Ta v agentuře poslední dva roky působila jako idea maker a social media manažer. Dohlížet bude na kvalitu kreativních výstupů napříč všemi odděleními a přebírá tak část agendy CEO Martina Ježka. Samostatnou pozici kreativního ředitele agentura dosud neměla, což vychází ze silného postavení social media manažerů, kteří v rámci struktury agentury zastávají strategickou i kreativní roli.

Nikola Foktová
Nikola Foktová

„Nikola prošla po nástupu do Inspira rychlým rozvojem a brzy se z ní stal idea maker, který určoval směr kreativy v řadě našich projektů i nabídek. Postupem času začala přirozeně roli kreativního lídra plnit, takže oficiální vytvoření nové pozice bylo logickým krokem. Nikola skvěle kombinuje idea-making s vizualitou využitelnou napříč platformami. To je v současné době klíčové pro komplexní kampaně spojující ATL se socialem a digitálem,“ vysvětluje Martin Ježek. 

Nikola Foktová nastoupila do Inspira v roce 2015 jako social media manager. Předtím působila jako marketingový konzultant kulturního centra Cargo Gallery a jako marketingový specialista pro prodejce automobilů Porsche Inter Auto CZ.

-stk-