Chance postaví Laviho do ligového utkání

pondělí, 05. června 2017, 08:09 Aktuality, Marketing, Reklama MediaGuru

Ústřední postava populárního seriálu Vyšehrad Julius Lavický nastoupí v sobotu 10. června v zápase ČFL Slavoj Vyšehrad – Loko Vltavín. Nasazení herce Jakuba Štáfka v jeho seriálové roli do regulérního zápasu České fotbalové ligy je součástí dlouhodobé spolupráce se sázkovou kanceláří Chance.

Chance je partnerem seriálu Vyšehrad a seriálová postava Julius Lavický je i novou tváří sázkovky. Součástí sobotní PR akce na utkání ČFL je i pozápasová tisková konference Slavoje Vyšehrad, na níž „Lavi“ vystoupí.

Julius Lavický, foto: Chance
Julius Lavický, foto: Chance, Marek Musil

Chance akci podpoří také vypsáním kurzů na zápas i na Laviho samotného. Lavický na zápase uspořádá autogramiádu, v poločase proběhne tombola o jeho dresy, oblečení z nově představené Laviho kolekce JL 10 nebo volné sázky u Chance. Po utkání proběhne tisková konference.

Chance už své partnerství v seriálu Vyšehrad využila k product placementu v minulých dílech a také v v promo videu Derby Song Štáfka s raperem Vojtaanem. V závěrečném 10. díle první řady, který bude mít premiéru ve středu 7. června, ale bude sázení se Chancí klíčovou zápletkou celého dílu.

-mav-