CzechTourism propojuje ve spotu baroko s technem

pondělí, 26. června 2017, 22:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Agentura CzechTourism představila v rámci své letošní marketingové strategii, v níž se soustředí na podporu barokních památek, nový spot. Propojuje v něm atmosféru technoparty, hudbu Antonia Vivaldiho i kulisy barokního paláce. K vidění bude nejen u nás, v Evropě, ale i v Latinské Americe a Rusku. Jeho cílem je do České republiky přilákat specifickou cílovou skupinu mladých turistů.

„Hledali jsme cestu, jak přilákat mladší cestovatele za barokními památkami v Česku. Vsadili jsme na mladé tvůrce, kterým se podařilo originálně, ale zároveň naprosto přirozeně propojit období baroka se současností. Výsledek více než dvouměsíčního projektu je podle nás skvělý a videoklip tak plánujeme využít i v kampani propagující Českou republiku na zahraničních klíčových trzích,“  komentuje výsledek soutěže mladých tvůrců Martina Zikmundová z agentury CzechTourism. Ve spotu si zahrála finalistka Miss 2014 Veronika Kašáková, projekt dále na sociálních sítích podpořila řada mladých influencerů, například youtubeři Weef, Restless Child a Creep.

Pod spotem je podepsána agentura WMC Grey. Režie se ujal Štěpán FOK Vodrážka. Na spotu se podílel Dužan Duong, student filmové školy, který byl k realizaci přizván na základě veřejného hlasování. Natáčelo se například na barokním zámku ve Vranově nad Dyjí nebo v barokním refektáři kláštera dominikánů v Praze. Za realizaci videoklipu dostal vítězný režisér a jeho produkční tým 400 tisíc korun.

-stk-